Hakkımızda

Yeditepe Üniversitesi’nde burslu olarak başlamış olduğum Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik lisans eğitimime devam ederken, tam burslu olarak Psikoloji ile çift ana dal yapmaya hak kazandım. Bir dönem boyunca, Erasmus+ değişim programı kapsamında İsveç, Malmö University’de eğitim aldım. Her iki bölümden de 2018 yılında dereceyle mezun oldum. Lisans eğitimim süresince, araştırma projeleri, özel psikolojik danışmanlık merkezlerinde, Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde stajyer psikolog ve okullarda stajyer psikolojik danışman olarak deneyim kazanma imkanı buldum.
Yüksek lisans eğitimime, Klinik Psikoloji alanında, Yeditepe Üniversitesi’nde başladım ve eğitim sürecimi tamamladım. “Durumluk Kaygının Yürütücü İşlevler Üzerindeki Etkisi” üzerine tezimi sunmuş bulunmaktayım. Yüksek lisans eğitimim kapsamında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’nde klinik psikolog olarak görev aldım ve çalışmalarımı süpervizyon altında yürüttüm.  Aynı zamanda Kartal Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nde gönüllü psikolog olarak hizmet vermeye başladım. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde 450 saatlik Aile Danışmanlığı eğitimimi ve İstanbul Üniversitesi'nde 350 saatlik Oyun Terapisi eğitimimi tamamladım. 
Şuan çalışmalarıma online ya da yüz yüze olarak yetişkinler, çocuklar, ergenler, çiftler ve aileler ile devam etmekteyim. Çalışma yöntemi olarak psikadinamik psikoterapi yöntemiyle birlikte kişinin ihtiyacı doğrultusunda bilişsel davranışçı terapiyi de kullanmaktayım. Bu yöntem ile kişilerin geçmiş yaşam örüntülerinden yola çıkarak bugünkü içsel süreçlerini anlamlandırmalarına ve problemlerine yönelik iç görü kazanmalarına yardımcı olarak, zorluklarla başa çıkma kapasitelerini ve yaşam kalitelerini arttırma yönünde profesyonel destek ve çocuklara oyun terapisi hizmeti vermekteyim.

Terapi Nedir ?
Terapi, akıl sağlığı alanında profesyonel olarak eğitim almış bir kişi eşliğinde duygularınızı, davranışlarınızı, düşüncelerinizi, inançlarınızı, hayata bakış açınızı, tutumlarınızı, günlük yaşamda sizin bile farkında olmadığınız bilinçdışı itici güçlerin
Terapist Kimdir
Terapide size eşlik eden profesyonel kişidir. Duyumsadığımız, düşündüğümüz, hissettiğimiz ve hareket ettiğimizde beyinde neler olduğu hakkında bilgisi vardır. Terapi süreci boyunca da davranışınızı ve zihinsel süreçlerinizi sizi yargılamadan anlamaya çalı